פוסטור מדיק – POSTURE MEDIC

פוסטור מדיק – POSTURE MEDICהקשר בין רפואה לספורט הוא הדוק. נקודת המוצא היא שבאמצעות אימון גופני נכון ניתן לשפר את מצב הבריאות, למנוע בעיות בעתיד או אפילו לטפל בקשיים קיימים. אחוז משמעותי מתכניות האימונים כיום נועד לחזק את שרירי הגב ושרירי הליבה, אבל גם בתוך שדה המשחק הרחב הזה יש שרירים שבמצב הסטנדרטי כמעט ולא מקבלים מענה.

אם מוסיפים לכך את הבעיות הנובעות מיציבה לקויה ומאימונים לא נכונים, מבינים עוד יותר מדוע מדובר בתחום מורכב בו צריך ללכת בין הטיפות – או לכל הפחות לבחור במוצרים שיכולים לעשות הבדל גדול.

מוצר אחד, העונה לשם פוסטור מדיק (POSTURE MEDIC), יכול לעשות את ההבדל שמצפים לו.

מהו פוסטור מדיק?

פוסטוק מדיק הוא מיישר כתפיים ומשפר יציבה, התורם גם לחיזוק של שרירי הגב והליבה. זהו למעשה גומי עם התנגדות, המאפשר לבצע תרגילים מסוגים שונים על מנת לעבוד על כל מה שחשוב לעבוד עליו בדרך לשיפור היציבה ולחיזוק השרירים האמורים, בעיקר שרירי החזה, שרירי הכתפיים ושרירי הצוואר (הן הקדמיים והן האחוריים).

המשתמש יכול לבחור בין שש תכניות אימונים, המותאמות לאופי האימון שהוא רוצה לעבור, לאזורים הספציפיים הנכנסים לתוך התמונה ולמצב הגופני שלו. כמו בהרבה תחומים אחרים, גם כאן קשה ולעיתים בלתי אפשרי לספק תשובה חד משמעית לשאלה מה הכי מתאים לאדם מסוים בפרק זמן נתון. לא פעם, את התשובה לשאלה הזו ניתן לקבל רק דרך ניסיונות של תרגילים ואופני שימוש שונים. בנוסף, מה שמתאים לאדם בנקודה אחת עשוי להיות יעיל הרבה פחות מספר חודשים קדימה – ולכן גמישות מצדו של המשתמש היא מילת מפתח.

השפעה חיובית במיוחד על הגוף

בדרך כלל, יש צורך בתרגולים בני מספר שבועות על מנת שניתן יהיה לקבל את התוצאות המשמעותיות שמצפים להן… אבל מהן בכלל אותן תוצאות? כאשר נכנסים בעובי הקורה, אפשר להצביע על כמה תמורות אפשריות חשובות שמכשיר פוסטור מדיק עשוי לספק.

קודם כל, ויש שיגידו מעל הכול, בכוחו להפחית משמעותית את הכאבים שאנו חשים באזור (בלי שיש בהכרח קשר למקור שלהם). המכשיר יכול לסייע בחיזוק השרירים האמורים, ולכן יכול להיות משולב יחד עם אימונים אחרים – שילוב שיביא למקסום התוצאות ולהגברת היעילות שלהם.

העובדה שהמתיחה עשויה להביא לשחרורם של שרירים תפוסים (כולל שרירים שלא מבחינים בכך שהם תפוסים) יכולה לסייע אף היא לאדם בטווח הקצר והארוך כאחד. כך, באמצעות שחרור השרירים ונטרול הכאבים הכרוכים בהם, טווח התנועה של האדם יכול להשתפר פלאים.

הקניית הרגלים נכונים

רבים מאיתנו אינם מסגלים במהלך החיים הרגלים של יציבה נכונה. בין אם הסיבה היא הליכה לא נכונה, חלוקה בעייתית של משקל הגוף או שינויים מבניים בעמוד השדרה התלויים באורח החיים שלנו (למשל ישיבה בכיסא שאינו מותאם לו), מדובר בבעיות שעלולות להתפתח למימדי ענק בהיעדר טיפול. את היציבה קשה מאוד לפתור בכוחות עצמנו, בעיקר כאשר מדובר במצב חמור יחסית. במקרים מהסוג הזה עלולים להידרש פתרונות מורכבים, לעיתים עד לרמת הטיפול הכירורגי הכולל פוטנציאל סיכון לא מבוטל.

מכשיר פוסטור מדיק עשוי למנוע התגשמות של תרחישים מהסוג הזה. הסיבה היא שהמכשיר למעשה מספק תזכורות בכל עת על אופן היציבה, כך שבעת יציבה לא נכונה יקבל המשתמש תזכורת להימתח. לא צפוי לעבור פרק זמן ארוך מדי עד שפעולות ההימתחות האלה יהפכו להיות הרגל של ממש. העובדה שמכשיר פוסטור מדיק זמין במחיר די מינימלי מהווה פלוס נוסף שניתן לזקוף לזכותו.

Picture of מומחה רפואת ספורט ד"ר רועי שפיצר
מומחה רפואת ספורט ד"ר רועי שפיצר

ד"ר רועי שפיצר מייסד המרכז לרפואת סופרט, סיים את לימודיו באקדמיה והתחיל את דרכו כעצמאי.
אורתופד מומחה באבחון וטיפול בפציעות ספורט קלות או מסובכות ובטיפול שמרני בשחיקת סחוסים.

072-3975633
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!