קצת עלינו

המרכז לרפואת ספורט הוא אחד מהמרכזים המובילים, החדשניים, והמומלצים ביותר עבור כל מי שעוסק בספורט מקצועי. רפואת ספורט הינו תחום אשר מתמקד בסופו של יום בכל התחומים הקשורים לפעילות גופנית, וכן, היא קמה ונוצרה מתוך צורך מסוים – הצורך של כל מי שעוסק בתחום הספורטיבי במענה ישיר, והכוונה מדויקת של אנשי מקצוע שהוכוונו לכך.


אין ספורטאי מקצוען או חובבן שלא זקוק לרופא ספורט. תחום העוסק כל כולו בשרירי הגוף, ובמתיחת קצה גבול היכולת של הגוף שלנו בכל פעם מחדש – הוא תחום שדורש למעשה ליווי רפואי צמוד. 
 
באתר האינטרנט שלנו תוכלו למצוא כתבות רבות ומאמרים מקצועיים, שנכתבו על ידי מיטב המומחים של המרכז לרפואת הספורט. מאמרים מקצועיים העוסקים בנושאים מגוונים כדוגמת – פציעות ספורט נפוצות, תזונה נכונה לספורטאים, טיפולים ופתרונות רפואיים הקיימים לספורטאים שעברו פציעות, ומידע רלוונטי על חלקי הגוף השונים, ועל פציעה שלהן. 

המרכז לרפואת הספורט מעמיד בפניכם צוות רפואי מומחה גדול, זאת כאשר תחומי העיסוק של אנשי הצוות במרכז שלנו הם כדלקמן – תזונה ספורטאים, אורטופד ספורט, פסיכולוגיית ספרט, וכמו כן, פיזיותרפיה של ספורטאים. במרכז לרפואת הספורט, תפגשו אנשים מקצוע ותיקים ומנוסים בתחום, זאת לדוגמת מומחה רפואת הספורט, ד"ר רועי שפיצר.

ד"ר רועי שפיצר

ד"ר רועי שפיצר הינו מייסד המרכז לרפואת הספורט, זאת כאשר לאחר סיום לימודיו האקדמאיים, בחר שפיצר להתחיל את דרכו כעצמאי. שפיצר הוא אורתופד אשר תמחה באבחון פציעות ספורט, וטיפול בפציעות הספורט הללו. אם אתם סובלים מפציעת ספורט שמלווה אתכם ופוגעת באיכות החיים שלכם, צרו עם המרכז שלנו קשר ונשמח לסייע לכם בכל בעיה ולשקם את הגוף שלכם, במטרה שתוכלו לחזור לשגרה כמה שיותר מהר ולקיים את כל הפעולות השגרתיות ופעולות הספורט אליהן התרגלתם עד הפציעה.

רפואת ספורט

הינו תחום התמחות ממוקד לעוסקים בספורט מקצועי.

רפואת הספורט מתמקדת בכלל תחומי הפעילות הגופנית והיא נוצרה מהצורך של העוסקים בתחום למענה ישיר וממוקד מאנשים שהוכשרו לכך במיוחד.

תחומי עיסוק: אורטופד ספורט | תזונת ספורט | פסיכולוגית ספורט | פיזיוטרפיית ספורט | 

כאן אצלינו תמצאו את כל המידע ההדרכות והטיפולים תחת קרת גג אחת לספורטאים ילדים ובוגרים.
הנציגים שלנו ישמחו לייעץ לכם
התקשרו: 1800-898-989

כל הדרכים ליצור קשר:

טלפון: 1800-898-989

מייל: [email protected]

שעות פעילות:

ימים: ראשון – חמישי
שעות: 8:30-18:30
יום שישי
שעות: 8:30-13:00
יום שבת סגור

שקופית קודמת
שקופית הבאה

אל תעצור כי אתה עייף, תעצור כי הצלחת לנצח

072-3975633
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!